על המוצר

על טיימטייבל סידור משמרות

TimeTable הוקמה ב 2006 כשיתוף בין מומחים מתחומי התוכנה, אינטרנט, הנדסת אנוש, ניהול, שיבוץ וסידור עובדים אשר מספקים שירותים מהימנים יותר מ - 10 שנים.

TimeTable מבוססת על טכנולוגיה חדשנית המאפשרת חוויה של תוכנה שולחנית מתוחכמת עם יתרונות האינטרנט והטלפון הנייד המאפשרים נגישות מיידית מכל מקום. על מנת שתוכל להתמודד בקלות עם האתגרים הניהוליים של סידור עבודה במשמרות, מערכת TimeTable מספקת לך מגוון נרחב של כלים מתקדמים וגמישים המבוססים על מחקר מקיף, פיתוח מתקדם והנדסת אנוש גבוהה. TimeTable נותנת פיתרון יעיל, מתוחכם וידידותי החוסך זמן משאבים וכסף לצד תפוקה מקסימלית ושביעות רצון.

TimeTable פותחה לאחר מחקר עשיר ומקיף.
הבעיה מורכבת ביותר - להתחשב בבקשות וברצונות העובדים שלך בתוך אילוצי המקום אשר משתנים כל הזמן. מערכת השיקולים שמפעיל מנהל הסידור היא עצומה. מילת המפתח היא איזון - התחשבות בחוזים אישיים של כל עובד ועובד, תיעול עובדים למשמרות הנכונות לפי צרכי הארגון ושיקולים תקציביים, תעדוף עובדים לפי רמה, יכולת, ותק והסמכות. כל זאת תוך שמירה על לוח משמרות איכותי ועובדים מרוצים, מלאי מוטיבציה ונאמנים לארגון.
הפיתרון TimeTable - מערכת חכמה וידידותית המשקללת בתוכה את כל האילוצים ומייצרת סידור עבודה אופטימלי ומאוזן תוך שניות. ולא פחות חשוב, המערכת נוחה, מודולרית ובלי מיליון הגדרות! המערכת מספקת למנהל הכוונה ובקרה מלאה למניעת טעויות ופיתרון קונפליקטים בסידור העבודה, מתחילת השבוע ועד סופו (שיבוץ ידני, החלפות פתאומיות, חריגה מחוקי הארגון ועוד). TimeTable פותחת ערוץ תקשורת בין ההנהלה ועובדי הארגון ומאפשרת לך להעביר את דוקטרינת הניהול שלך לכל המחלקות השונות של הארגון על מנת ליצור מקשה אחת מקצועית ומגובשת יותר.

כיום התוכנה מספקת פיתרון מקיף למגוון בתי עסק ממגזרים שונים, קטנים, בינוניים וגדולים כאחד. התוכנה אינטרנטית לחלוטין ואינה דורשת כל התקנה או עידכוני תוכנה.

אנו מחויבים ללקוחותינו ומעריכים את האמון והנאמנות שלהם. כחלק מה"אני מאמין" שלנו אנו מספקים שרות ותמיכה מקצועיים ואדיבים 24 שעות, 7 ימים בשבוע. אנו מעניקים חודש התנסות ללקוחותינו החדשים כדי שיוכלו לחוות בעצמם את היתרונות שלנו. אתה הלקוח קובע את מידת התמיכה הנחוצה לך (הדרכות, בניה ראשונית של הלוח, לווי צמוד, התאמה לצרכי הארגון וכו').

 לשאלות ותשובות נפוצות